Meist

Meist

Eurotikand: kaunid ja kvaliteetsed masintikandid

Eurotikand on loodud aastal 2010 armastusest käsitöökunsti vastu. Asutaja ja disainer Kersti Pallas on tegelenud käsitööga alates lapsepõlvest ning kirg selle vastu on ajaga vaid kasvanud.

Lisaks Eurotikandile on Kersti loonud ka brändi Pallas Design, mille alt ta valmistab kõike, alustades kaunitest käsitöökaartidest kuni ainukordsete aksessuaarideni. Aastate jooksul on Kerstil kujunenud välja kindel stiil ja kvaliteedistandard, mida toetavad sügav armastus käsitöö vastu ning järjepidev eneseareng.

Tänu detailitäpsusele, kvaliteetsetele materjalidele ja võimalusterohketele seadmetele valmib Pallas Design stuudios vaid kõrgkvaliteetne, unikaalne ja luksuslik käsitöö. 

"Usun, et tikandiga on võimalik muuta ka kõige igavam riietus või ese elavaks ja isikupäraseks."
Oma loomingu jaoks leian inspiratsiooni igapäevatoimetustest, värvidest, mis meid ümbritsevad, huvitavatest karakteritest, romantikast ja trendidest, mis valitsevad moemaailmas. Soovin eristuda ning luua kunsti enda tunnetusest lähtudes.
Kersti Pallas
Asutaja ja disainer

Meie loomingust leiate

Masintikandeid

Olgu tegu üksiku tellimusega või suurema tööga ettevõttele – masintikkimisega on võimalik luua disaine ja mustreid, mis annavad SInu esemele kordumatu ilme.

Ehteid

Tikandiga kaunistatud ehted on kordumatud ja neid ei leia kellegi teise ehtelaekast. Juukseehted, -klambrid, kõrvarõngad, peavõrud, kaelakeed, käevõrud – meie loovusel pole piire.

Tikandiga kodutekstiili

Laudlinad, põlled, taldrikualused, tassialused, käterätid, dekoratiivpadjad – kaunis tikand muudab iga kodu omapäraseks, kordumatuks ja stiilseks. Loome tikandid vastavalt Sinu maitsele.

Pulmaaksessuaare

Tikanditega käsitöökaunistused aitavad pulma peoruumile anda kauni ja stiilse ilme. Alustades käsitöökutsetest, pulmakaartidest, pulmaalbumitest, pulmalaegastest, sõrmustepadjakestest kuni istekohakaartide, pokaalikaunistuste ja abielutunnistuste kaanteni – võimalusi luua kauneid tikanditega pulmaaksessuaare on piiritult!

Tikandeid

Tikandid lisavad ilu ja karakterit nii riietele, kodutekstiilile, pehmetele esemetele kui ka ehetele. Neist kõige populaarsemaks on muutunud aksessuaarid beebidele: tikandiga beebitekid, kaisuloomad, pudipõlled, katsikukaardid ja teised esemed on võimalus kinkida väikesele ilmakodanikule midagi kordumatut.

Tikandiga käsitöökaarte

Tikand annab käsitöökaardi kujundusele uue mõõtme. Pulmakaardid, õnnitluskaardid, jõulukaardid, rahvuslikud kaardid, tänukaardid ja kõik muud kaardid on võimalik tikanditega muuta kauniks ja unikaalseks. Just käsitöökaart oma kordumatus ilus on tõenäoliselt see, mis leiab koha saaja riiulil või mälestustekarbis.

Tikandite abil saab lisada ilu ja karakterit nii riietele, kodutekstiilile, pehmetele esemetele kui ka ehetele. Neist kõige populaarsemaks on kujunenud käsitööehted, aksessuaarid beebidele ja tikanditega kaunistatud riided.

Lisaks kaunistamisele on tikanditega võimalik peita ka kulumisjälgi ja iluvigu. Nii saab ka igivanadele riietele anda uue elujõu ja muuta need justkui uueks.

Tänu pidevale arengule ja oskuste lihvimisele ei ole meie käsitööl loomingulisi piire ning kujundame tikandeid mis tahes esemetele: 

 • kodutekstiilile: dekoratiivpadjad, laudlinad, rätikud, taldrikualused, voodipesu ja palju muud
 • käsitöö aksessuaaridele: ehetele, peavõrudele, vöödele 
 • käsitöökaartidele: tikandiga kaardid on erakordselt ilusad!
 • kingitustele: pehmetele kingitustele tikkimine muudab need unikaalseks
 • rõivaesemetele: mantlitele, kleitidele, pluusidele, pükstele

Iga viimne kui detail on loodud hinge ja armastusega, olles eriliselt kordumatu. Kui soovid tikandit, mis avaldab muljet ja ületab Sinu ootusi, siis kirjuta meile ja leiame sobiva lahenduse! 

Võta meiega ühendust!

Vastame hinnapäringutele kiiresti

  Eurotikand

  Kersti Pallas
  Disainer