Käsitöö – Teenused

Käsitöö – Teenused

MASINTIKKIMINE RIIETELE JA ESEMETELE

Tikime esemetele, ja riietele  kauneid tikandeid. Piisab vaid ideest või pildist – tikkimisfaili saame valmistada ise.  Masintikand on kulumiskindel, kannatab keemilist puhastust ja püsib õige hoolduse abil ilusana aastaid. 

Tikandid on muutumas järjest populaarsemaks ning nõudlus kvaliteetsete, luksuslike tikandite järgi on üha suurem. Eurotikand loob Sulle  personaalsed ja kaunid tikandid, mis aitavad hallist massist eristuda!

KÄSITÖÖAKSESSUAARIDE VALMISTAMINE

Soovid aksessuaari, mida pole mitte kellelgi teisel? Ainuke viis unikaalsete ehete saamiseks on lasta need valmistada käsitööna! Kodusisutus, dekoratsioonid, ehted ja teised aksessuaarid valmivad meie käes hoole ja armastusega.

Käsitööna loodud aksessuaarid on ainulaadsed ja isikupärased. Need sobivad personaliseeritud kingitusteks ja püsivad kaunina aastaid. Detailitäpsed tikkimisfailid ja kõrgkvaliteetne töö tagavad rahulolu

KÄSITÖÖKAARTIDE VALMISTAMINE

Meie kaardid on käsitöö selle kõige ehedamal kujul – iga detail on loodud käsitsi, hoole ja armastusega. Kinkimine on oluline osa elust ja käsitsi valmistatud kaart on kingitus omaette, mis näitab, et saaja peale on eriliselt mõeldud.

Kui Sulle on oluline töö kvaliteet, omapära ja ilu, siis käsitöökaardile jaekaubandusest võrdväärset vastet ei leia.  Osates mõista käsitöökaardi delikaatsust ja valmistamise keerukust, mõistad ka seda, miks unikaalne käsitöö on kõrgemat hinda väärt!

"Olen tegelenud käsitööga alates lapsepõlvest ning kirg valdkonna vastu on ajaga vaid kasvanud."
Leian, et eneseareng ja loomingulisus on elukestev protsess, mille õpe ei lõpe iial. Leian inspiratsiooni armastusest ja loodusest, igapäevatoimetustest, värvidest, ümbritsevast keskkonnast, huvitavatest karakteritest ja hetketrendidest. Panen loomingusse oma hinge, et iga ese oleks unikaalne ja kordumatu, eristudes muust massist. Minu jaoks on oluline detailitäpsus ja kasutan kvaliteetseid materjale, et minu käsitöö pakuks silmailu pikkadeks aastateks.
Kersti Pallas
Asutaja ja disainer

Võta meiega ühendust!

Vastame hinnapäringutele kiiresti

    Eurotikand

    Kersti Pallas
    Disainer