Masintikkimine

MASINTIKKIMINE

Tikime Sinu soovitud esemele või riidele kauneid tikandeid. Masintikand on kulumiskindel, kannatab keemilist puhastust ja püsib õige hoolduse abil ilus pikki aastaid. Tikandeid kujundame kodutekstiilile, riietele, voodipesukomplektidele, aksessuaaridele, kaartidele, töö- ja vabaajarõivastele, mänguasjadele, kaisukatele ja kõigele muule, mis on riidest! Kirjuta meile oma soovist ja teeme selle reaalsuseks. 

Tikand lisab tootele, riidele või esemele luksuslikkust, isikupära ja ainulaadsust. See annab kandjale võimaluse eristuda tavapärasest ja väljendada oma unikaalsust. Tikanditega saab kaunistada nii uuemaid kui ka vanemaid rõivaid. See on ideaalne lahendus, et peita tekkinud auke, plekke, kulumisjälgi ning anda kantud rõivale värsket hingamist.

Eurotikand loob ja kujundab tikandeid:

 • Rõivastele
 • Kodutekstiilile
 • Mänguasjadele
 • Beebi- ja lastetoodetele
 • Aksessuaaridele
 • Rätikutele
 • Rahvuslikus stiilis (näit. Muhu tikand)

Võta meiega ühendust ja kirjelda oma nägemust ning soovi – leiame kindlasti sobiva lahenduse ja loome kunsti läbi tikandi, mis täidab sinu ootused!

"Olen tegelenud käsitööga alates lapsepõlvest ning kirg valdkonna vastu on ajaga vaid kasvanud."
Leian, et eneseareng ja loomingulisus on elukestev protsess, mille õpe ei lõpe iial. Leian inspiratsiooni armastusest ja loodusest, igapäevatoimetustest, värvidest, ümbritsevast keskkonnast, huvitavatest karakteritest ja hetketrendidest. Panen loomingusse oma hinge, et iga ese oleks unikaalne ja kordumatu, eristudes muust massist. Minu jaoks on oluline detailitäpsus ja kasutan kvaliteetseid materjale, et minu käsitöö pakuks silmailu pikkadeks aastateks.
Kersti Pallas
Asutaja ja disainer

Võta meiega ühendust!

Vastame hinnapäringutele kiiresti

  Eurotikand

  Kersti Pallas
  Disainer