Tikandid: kuidas tikandid lisavad ilu Sinu igapäevaellu?

Tikandid: kuidas tikandid lisavad ilu Sinu igapäevaellu?

Tikand annab tekstiilile isikupära ja tõstab esile selle kandjat kõige kaunimal viisil. Masintikand kestab kaua ja püsib ilusana ka pärast mitmekordset pesemist, lisaks on see vastupidav välisoludele ning keemilisele puhastusele. Ammutame oma inspiratsiooni igapäevaelust, kaunitest inimestest ja emotsioonidest, kunstist ja värvidest. Usume, et kvaliteetne ja unikaalne tikand toob ilu ja sügavust sinu igapäevaellu. Kuidas? Siin on mõned näited populaarseks saanud tikanditest, ning sellest, kuhu võiks neid disainida.

Tikand rõivastel - näita oma isikupära!

Tikandeid võib kujundada nii uutele kui ka juba kasutatud rõivastele. Kvaliteetne tikand annab uut hingamist ja värskust juba kantud riietele, aitab peita iluvigu ja kulumisjälgi või muudab uue riideeseme veelgi stiilsemaks ja erilisemaks. Lisaks rõivastele tikkimisele on populaarseks osutunud ka teistele esemetele tikkimine – kodutekstiilile, mänguasjadele, kaartidele ja kaunistustele.

Tikand annab rõivale erilise ilu, võlu ja maagia. Tikand toob välja sinu isikupära kõige sügavamal moel ning on kordumatu. Tikime peaaegu kõigile tekstiiltoodetele: kleitidele, pluusidele, pükstele, mantlitele, jopedele, kudumitele, seelikutele, spordi – ja töörõivastele. Tellides meilt oma rõivale tikandi, võid kindel olla, et see püsib õige hoolduse abil pikki aastaid!

Tikand annab esmele lisaväärtust

Tikanditena loodud mustrid, logod, kujutised, kirjad ja nimed lisavad riietele ja esemetele ainulaadsuse mõõtme. Kuna tegu on kordumatu disainiga, on see justkui omaette kunstiteos. 

Tikandite kasutusala on lai:  töö- ja vabaajarõivad, kodutekstiilid, kotid, peakatted, ehted ning laste mänguasjad. Teostame tikkimist paljudele erinevatele materjalidele, nii valmis- kui ka pooltoodetele. Kirjuta meile oma ideest ja teeme selle teoks!

Populaarsed esemed ja rõivad, mida kaunistada tikandiga

Tikandite kasutusala on lõputult lai ning loomingul puuduvad siinkohal piirid. Selleks, et pakkuda sulle inspiratsiooni ja häid mõtteid, toome välja mõned populaarsemad riided ja esemed, millele oleme tihti tikandeid disaininud. 

 • riietele: kleidid, mantlid, pluusid, püksid, seelikud, kampsunid jpm.
 • kodutekstiilile: dekoratiivpadjad, laudlinad, taldrikualused, voodipesu
 • mänguasjadele: pehmetele kaisuloomadele ja nukurõivastele
 • töörõivastele
 • nimesiltide loomine tikandina 
 • käsitöökaartide kaunistamine tikandiga 
 • beebitekile: nimi või sünnikuupäev beebitekil muudab selle unustamatult armsaks!
 • aksessuaaridele: vöö, kaelaehe või peapael tikandiga

Tikandiga ehted on ainukordsed ja rõhutavad sinu kõige kaunimaid külgi

Üldiselt teatakse, et tikandid on võimalik luua vaid riietele või pehmetele esemetele.  Aina populaarsemaks on muutunud aga tikandite lisamine aksessuaaridele!   Oma välimusele on sul võimalik lisada sära ja rõhutada enda kõige kaunimaid külgi tikitud kõrvarõngastega, tikandiga peavõruga, juukseklambriga, unikaalse vööga, ripatsite ja prossidega. Selleks mõtle välja ainult ehe, mille sooviksid muuta tikandiga ainulaadseks. 
Kujutle, milline disain Sind kõnetab ja milline on Sulle meeldiv värvilahendus. Sinu idee ja nägemuse aitame teoks teha juba meie!

Loome tikandeid vastavalt sinu ettekujutusele

Kui sul on mõni idee või ettekujutus tikandist, siis aitame sellest teha reaalse, käegakatsutava kujunduse.

Igal käsitööna valminud tootel on oma lugu.

Käsitöö looja ammutab inspiratsiooni ning näeb vaeva, et valmistada midagi, mis on kordumatu, ilus ja just personaalselt sinule loodud. Igal detailil on tähendus ja põhjus, seega võid kindel olla, et teeme omalt poolt kõik, et ületada sinu ootused. Just detailidele keskendumine viib täiusliku lõpptulemuseni.

Vaata seotud postitusi

Masintikand: kuidas teha kindlaks, et tegu on kvaliteetse tikandiga?

Masintikand: kuidas teha kindlaks, et tegu on kvaliteetse tikandiga?

Otsid midagi erilist ja eksklusiivset, mis oleks personaalne ja mida kaubandusest ei leia? On  tõsiasi, et tikandiga rõivad on aegumatud…
Tikandid: kuidas tikandid lisavad ilu Sinu igapäevaellu?

Tikandid: kuidas tikandid lisavad ilu Sinu igapäevaellu?

Tikand annab tekstiilile isikupära ja tõstab esile selle kandjat kõige kaunimal viisil. Masintikand kestab kaua ja püsib ilusana ka pärast…

Võta meiega ühendust!

Vastame hinnapäringutele kiiresti

  Eurotikand

  Kersti Pallas
  Disainer